Warning: The magic method Vc_Manager::__wakeup() must have public visibility in /home/users/systemyogr/public_html/milu2020/wp-content/plugins/js_composer/include/classes/core/class-vc-manager.php on line 203
Partnerzy MILU - MILU

https://www.facebook.com/servicedeer/

Deer Service jest partnerem formalnie specjalizującym się w wykonawstwie projektów MILU: montażu siatek, bram, ogrodzeń elektrycznych, poskromów oraz budowie zagród manipulacyjnych.

https://www.deergeneticsnz.co.nz/

Zaprzyjaźniona ferma, jeden z pionierów hodowli jeleniowatych w Nowej Zelandii, obecnie niekwestionowany lider w hodowli zarodowej jeleni na świecie. Współpracujemy w wymianie doświadczeń i informacji, wspomagamy w realizacji niektórych projektów w Europie.

https://www.facebook.com/amilaecopark/

Partner MILU na rynku Ukraińskim, w zakresie sprzedaży poskromów dla jeleniowatych, narzędzi i akcesoriów ogrodzeniowych, projektowania ferm i zagród manipulacyjnych, konsultacji, szkoleń i wykładów dla hodowców jeleniowatych.

Chwała Ukrainie! Mamy nadzieję na kontynuację, już w ramach UE, bez granic.

http://www.gut-hirschaue.de

Partner MILU na rynku Niemieckim, w zakresie montażu siatek sprzedawanych przez Gut Hirschaue, sprzedaży słupków, poskromów, bram, narzędzi i akcesoriów ogrodzeniowych, projektowania ferm i zagród manipulacyjnych dla jeleni i danieli.