Warning: The magic method Vc_Manager::__wakeup() must have public visibility in /home/users/systemyogr/public_html/milu2020/wp-content/plugins/js_composer/include/classes/core/class-vc-manager.php on line 203
Montaż siatek leśnych - MILU

Usługi montażu siatek od początku były i są nadal kluczem rozwoju naszej sprzedaży. Skłoniły nas do tego okoliczności. Sprzedaż specjalistycznych siatek nowego typu, jakimi niewątpliwie były i są nadal siatki węzłowe (tzw. leśne oraz fixed knot; na początku była to marka Bekaert, Cyclone, Hampton NET, obecnie Nodimor i Cravat-Lock) słabo się rozwijała, gdyż klienci mieli zazwyczaj kłopoty z ich właściwym założeniem. Siatki te bowiem wymagają odpowiedniego naciągu, a więc także odpowiednio solidnych wypór i słupków i technologia ich montażu jest specyficzna, inna niż tradycyjnych ogrodzeń. Mając duże doświadczenie praktyczne w tym zakresie (borykaliśmy się na początku pracy zawodowej z prowadzeniem sporej fermy jeleniowatych z kiepskiej jakości ogrodzeniami), wprowadziliśmy dość szybko również usługę montażu siatek. Tych zakupionych u nas i nie tylko. Przez lata zgromadziliśmy duże doświadczenie, cały czas doskonaląc techniki i sprzęt. Obecnie dysponujemy dwoma profesjonalnymi kafarami (King Hitter Series III oraz Bryce Suma Profi Max Magnum XL), maszyną do rozwijania, naciągania i zwijania siatek ProFencer Profesional i profesjonalnym osprzętem. Za montaż odpowiada partnerska firma Deer Service. Mamy wspólnie na koncie dziesiątki kilometrów wykonanych ogrodzeń w kraju i za granicą (Niemcy, Litwa, Czechy, Belgia, Ukraina).

Robimy szybko i fachowo z najlepszych materiałów z oferty MILU; jak wielu klientów się już przekonało, że jest to warte swojej ceny. Przy większych pracach doradzamy gratis w ustalaniu optymalnego przebiegu ogrodzenia, umiejscowieniu bram itp. Przy fermach pomagamy w projektowaniu fermy, układu kwater, itp., a nasi doświadczeni wykonawcy na miejscu podejmują ostateczne decyzje szczegółowe. Oprócz siatek montujemy również bramy, elementy ogrodzeń elektrycznych, wbijamy palisady, remontujemy stare ogrodzenia, naprawiamy uszkodzone odcinki siatek itd.

Grodzimy również uprawy rolnicze. Ten kierunek z roku na rok się rozwija i pomału zaczyna przeważać… Siatki Nodimor i Cravat-Lock okazują się dużo lepsze od typowo „leśnych”, gdy chodzi o realną, pewną i trwałą ochronę atrakcyjnych upraw (kukurydza, pszenica itp.) przed zwierzyną dziką. Mamy możliwości szybkiego grodzenia nawet bardzo dużych obszarów, także z opcją wkopywania dołu siatki.