Witamy na stronie internetowej firmy MILU, założonej i prowadzonej przez Teresę i Bartłomieja Dmuchowskich.

Jesteśmy najstarszą firmą (założyliśmy ją w 1996 r.) w Polsce specjalizującą się w kompleksowej obsłudze ferm jeleniowatych; prowadzimy również sprzedaż siatek, grodzimy duże obszary (pola uprawne, pastwiska, działki, sady, lasy, stawy rybne, większe posesje).

100
ZAKOŃCZONYCH PROJEKTÓW
500
ZADOWOLONYCH KLIENTÓW
350
KM
ZAMONTOWANYCH OGRODZEŃ
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image

Oferujemy pełny asortyment najlepszych systemów ogrodzeniowych do hodowli fermowej jeleniowatych a także dzików, strusi, zwierząt gospodarskich i innych ogrodzeń dla rolnictwa i leśnictwa. Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem najmocniejszych na świecie siatek z węzłem „fixed knot” firmy JSM z Portugalii, sprzętu do ich montażu firmy HAYES, Strainrite, ProFencer a także najwyższej klasy produktów dla leśnictwa i rolnictwa firmy BETAFENCE. Sprzedajemy hydrauliczne i mechaniczne poskromy dla jeleniowatych, bramy ogrodzeniowe, impregnowane słupki drewniane oraz folie zabezpieczające słupki Postsaver. Naszą ofertę uzupełniają artykuły z firmy Bentley Polska, m.in.: elektryzatory i akcesoria do ogrodzeń elektrycznych SPEEDRITE, wagi elektroniczne TRU-TEST, kolczyki dla zwierząt ZEE TAGS. Nowością wprowadzoną w 2020 r jest doradztwo i sprzedaż specjalistycznych dodatków mineralno-witaminowych dla dzikich zwierząt, w tym jeleniowatych fermowych firmy VVS z Czech.

Prowadzimy doradztwo związane z zakładaniem ferm jeleni i danieli, w tym projektowanie ferm, pomoc w zakupie materiału hodowlanego, jego ocenie itp.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Oferujemy profesjonalne wykonawstwo ogrodzeń z siatki i ogrodzeń elektrycznych oraz zagród manipulacyjnych z pełnym wyposażeniem.

Mamy ponad dwudziestoletnie doświadczenie praktyczne w prowadzeniu ferm jeleniowatych, ich urządzaniu i budowie ogrodzeń. Szerokie kontakty w kraju i za granicą oraz znajomość najnowszych osiągnięć praktycznych i naukowych pozwalają nam zaoferować wysokiej jakości usługi. Zapraszamy do współpracy!